Ασπίδα επιστολών στο Καστελλόριζο

Υποβλήθηκε από agapi_k την Πέμ, 02/21/2013 - 14:39.
Εικόνα: agapi_k

http://www.rodiaki.gr/article.php?id=225385

Με αφορμή αυτό το άρθρο η πρώτη ιδέα που μου ήρθε ήταν να σχεδιάσω κάποιες κάρτες και φακέλους και να τις ανεβάσω στην ιστοσελίδα μου (www.lovetoparty.gr*) έτσι ώστε όποιος θέλει να τις βρει έτοιμες και το μόνο που θα έχει να κάνει θα είναι να τις ταχυδρομήσει. Η δεύτερη σκέψη που είχα ήταν να απευθυνθώ στο Hegrade όπου θεωρώ ότι είναι ένας χώρος όπου όλοι (όπως και εγώ) ψάχνουν μια αφορμή για να εκφράσουν την δημιουργία τους. Εγώ θα σχεδιάσω 4 κάρτες με θέμα, υπενθύμιση θα έλεγα, την Ελλάδα! Γιατί είπαμε είμαστε στην κρίση, αλλά δεν θα δεν θα βρουν όλοι αφορμή μια και τα βλέματα μας είναι αλλού να κάνουν τα δικά τους...
Όποιος από εσάς θέλει να συμμετέχει μπορεί να μου στείλει email στο agapik@gmail.com μέχρι την Πέμπτη 28 του μηνός.
Η διάσταση πρέπει να είναι 145x97mm. Δεν είναι κάποιος διαγωνισμός, θα μπούνε όλες οι κάρτες που θα μου σταλθούνε με το ονοματεπώνυμό σας.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων Smile
/Αγάπη

*Η ιστοσελίδα έχει εκτυπώσιμα αρχεία (αναπτύγματα) όπου ο χρήστης μπορεί να "κατεβάσει" να εκτυπώσει και να κατασκευάσει.

.................................................................................
www.lovetoparty.gr
Do-it-yourself templates and ideas for parties

HEGRADE - Hellenic Graphic Design Community 2005 - 2011